Jdi na obsah Jdi na menu
 


28.2.2009

Prosím pište pls své komentáře spíš do Shoutu než do Knihy návštěv. Kdybyste náhodou ještě Shout nenašli(), tak je na úvodní straně pod textem. A taky můžete pls klikat do ankety.

 

27.2.2009

Rockhopper dorazil do Clubu Penguin! Přivezl s sebou Free Item pozadí( nemembeři z toho asi moc velkou radost nemají) a pro membery docela hezké dárky a to: Pirátské oblečení, mapu, truhlu s pokladem a skryté palubní okno.

Dnes je také nový PIN!

( Rockhopper is in Club Penguin. Today is New Pin too.)

http://piratbunyjak.files.wordpress.com/2007/04/rockhopper5.jpg

26.2.2009

Když jsem přišla na jedny anglické stránky o CP ( vietpride28.wordpress.com ) a dívala se na obrázky, nemohla jsem uvěřit tomu, že v igloo Vietprida28 byl moderátor Clubu Penguin Billybob! Je to neuvěřitelný!

( Billybob is so cool. And Club Penguin too. But why is Billybob in Vietpride´s igloo? Is he really Billybob?)

billybob.jpg

 

26.2.2009

Tak to vypadá, že Puffle Party skončila. Co dodat? : Byla to super párty, na které si mohli užít zábavy penguini i Pufflové. My osobně jsme Puffle Party ještě neviděly. Naše hodnocení: Kritak5: + + + + ( 4 body) , Lilinka21: 

A taky už můžete vidět Rockhopperovu loď  v dalekohledu. Podle CP Times má Rockhopper přijet už zítra 27.2.2009. Uvidíme jaké Itemy přiveze tentokrát. Podle nás tam bude na 97,5% alespoň 1 věc, kterou už vícekrát přivezl.

( Rockhopper is coming to Club Penguin! )

rh1.jpg

 

25.2.2009

Na CP se začali objevovat BÍLÍ PUFFLOVÉ! Zatím se zpozorovali jen v Dojo Courtyard každých 30 minut a Mountain (hora) kde se objevují v --:15 a --:45. Taky se objevili ve videu které najdete  zde.

(White Puffles in Club Penguin! Really amazing)

 

zdroj: www.cphurray.websnadno.cz

 

23.2.2009 

screenshotpuffle.jpgObrázek z "Puffle party" v místnosti kde bývá normálně bazén.

 v Cove (zátoka) najdeme free item.

 

20.2.2009

 Na CP začala "Puffle party" free item je černý, pirátský šátek, který kdysi přivezl Rockhoper.

  

Tady je obrázek ''Historie Puffle'', tím pádem jak pufflíci mohli vypadat (článek o "Historii pufflu" nejdete v rubrice "Puffles" - "Zajmavosti o pufflech"). 

 PuffleConcepts copy copy.jpg

17.2.2009

Pufflíci si od doby co vyšel katalog pro puffle hrají s věcmi z katalogu, ale musí jí mít všechny ikonky (skoro) plné a budou si hezky beztoho abyste je pobídli hrát.

eatingsleeping2

sleepingplaying

A to není všechno co se pufflíků týka, začal se pro ně připravovat párty.

 

12.2.2009

Dnes když jsem byla na www.club-penguin.cz zaula mě tam jeden článek "Krize webu.cz" zde je adresa http://www.club-penguin.cz/ceskenoviny/ .

 

10.2.2009

Na CP jedší nový jazyk francouština (dřívější jazyky jsou angličtina, porugalština) , dofejme že časem tam přibyde i čeština. A další věc spíše pro membery, dne 13.2.2009 je nový katalog pro puffly, takže pufflové těšte se!

  bed1.jpg

8.2.2009

Dnes jsem se byla podívat na známém webu club-penguin.cz a dost mě naštvalo, že se do shoutu nesmí psát odkazy na jiné české a slovenské stránky o CP. Jediný odkaz, který se tam může dát je: odkaz na oficiální web clubpenguin.com  a club-penguin.cz.  Zkusila jsem do shoutu vložit odkaz na naše stránky a během 3 hod.( to jsem se tam byla znova podívat) mi  zmizel shout. Tohle mě opravdu štve. Oni chtějí, aby jim tam chodila spousta lidí a ostatní stránky nepodporujou. Mě by taky nevadilo kdyby sem někdo napsal odkaz na svý stránky a nevadí mi, když sem někdo píše komentáře které kritizují tyto stránky( nebudu jmenovat, to uvidíte sami). Asi dost  zmenším navštěvování jejich stránek( a neberte si to osobně).

 

7.2.2009

Ahoj! Když už vás nebude bavit číst si ty nudné návody na mise atd., tak už se můžete podívat i na videa s řešením. Možná bude chvilku trvat než se video zobrazí, ale pak už by mělo jít přesně tak jak má. Video k misi je vždy pod psaným návodem.

 
24.1.2009

No super! Konečně velká párty!.. a to Fiesta party. Řekla bych že je docela hezká, ale už po 15ti minutách nás to přestalo bavit tam chodit. Hezký písničky a výzdobu to tam maj, ale že by tam byla taková zábava že bych u toho seděla 2 hodiny to ne.

A taky prosím lidi, kdo změnili heslo na Penguina Pro Vás, tak ať ho nemění. A to platí i pro ostatní.

 

16.1.2009

Na CP je extra párty v Night Clubu! A pro ty co nejsou membeři je jako Free Item rádio a můžete tancovat! Taky je v Night Clubu  Dance  kontest  a je  to  opravdu  dobrá  hra.  To znáte tancujete podle šipek. Fakt drsný......

 

6.1.2009

Lilinka21 se vrátí zpátky k nám na stránky! Bohužel ale nemá po ruce počítač protože se stěhujou,ale snad už ho brzo připojej. :) Dobrá zpráva ne?

Pro ty co mají rádi katalog paruk tu mám smutnou zprávu. Katalog paruk  byl zrušenej takže už žádněj katalog paruk. Snad ale ty paruky daj do Clothing Catalogu jinak by to bylo fakt blbý.

 

30.12.2008

Od včerejška je na CP nová mise. Ohledně obtížnosti....já jí měla vyřešenou za 10 min. a dává se za vyřešení medajle. A v misi je také Herbert. Jo a jinak dneska se taky slaví na CP New Year a na Icebergu a na Ski Mountain můžete vidět menší ohňostroj.

 

22.12.2008

V rubrice naše parta je zpět Penguin pro vás! Můžete na něj zas chodit. Heslo ani jméno jsme nezměnili takže ti co ho mají napsané, nemusí se do rubriky zase dívat. Nováčky samozřejmě uvítáme.

 

21.12.2008

Všichni penguini kteří busou chtít přijít dneska ve 24:00 na Americký server Abominable na Rockhopperovu loď, ať  prosím napíšou do komentářů své jméno.

 

21.12.2008

Dneska 21.12.2008 se na Clubu Penguin koná sraz! Přijďte v 23:55 v noci na Americký server Abominable na Rockhopperovu loď (a třeba nás pak ve 24:00 Rockhopper odveze).Pro ty ostatní co nemůžou v noci máme další sraz  a  to v 15:00 na serveru Flippers, ale sejdeme se v Lighthouse.Pokud bude server plný,platí sraz na serveru Crystal. Všichni kdo tam budou chtít přijít, ať pokuď by bylo možné napíšou jména jejich penguinů do komentářů abych věděla kdo přijde na náš sraz a neodpálkovala ho.

19.12.2008

Konečně je tady ta dlouho očekávaná Christmas party. Je dobře udělaná, ale je škoda že stejně upravená párty už v Clubu Penguin byla. A taky se nám do CP na chvíli vrátil Ice Rink( lední stadion)takže už je to zase ten starý Club Penguin. Nic proti těm, kteří mají rádi Soccer Pitch( Fotbalové hřiště), ale řekla bych,že když už to má bejt Club Penguin tak by tam měl bejt Ice Rink protože Club Penguin je na Severním pólu a tam je led a ne tráva.

 

16.12.2008

Chystá se Christmas party! V CP by podle novin měla být od 19.12.2008. Už teď  můžete najít bedny v Town. Doufám že si na vánoční párty dají záležet.

 

13.12.2008

Teď  můžete v Clubu Penguin darovat peníze do už známého CP projektu Coins For Change. Peníze se darují pro děti, které mají nějaké vážné problémy jako např: na chudé děti které nemohou jít do školy. Darují se samozřejmě jen penguinovské peníze takže se nemusíte obávat o ty skutečné. :) Můžete darovat 50, 250 nebo 500 coins. Aby jste mohli darovat coinsy, musíte najít kotlíky a nad nima bude nápis Coins For Change. Ty najdete: v Beach,v Rockhopperově lodi a v Plaza. Jo a za přispění coinsů si můžete vzít vedle z bedny FREE ITEM zvoneček. Může se brát i když nic nedarujete je to prostě jen FREE ITEM.

http://7pinkberries.files.wordpress.com/2007/12/1111-club-penguin-billybob.jpg

 

 

8.12.2008

Nová agentská mise se podle CP blíží.A taky jsme zjistili, že se asi jmenuje Sneak Peak. Ta bude podle mě hrozně těžká. Obrázek z oficiálního webu CP.

sneakpeekmission.jpg

 

3.12.2008

Tento týden zase znovu zavedeme naše klubové CPFN noviny. Může si je přečíst každý. !

20.11.2008

Tak přestavba doja je hotová! Sami se přesvěčte že je to tam drsný. A překvapení pro nás bylo, když jsme zjistili kolik ninjů už má černý pásek a taky že se všechny pásky ukládaj a zůstávaj v inventory.

 

12.11.2008

A taky jsme pozměnili stránku Secret Ninja. Dali jsme tam návod, jak vidět ninjy po celém CP. A  samozřejmě  obrázky.

12.11.2008

Pro hráče Clubu Penguin! Všechny vás prosíme aby jste nám šli pomoct do Doja s odhrabáváním sněhu! Je jedno jaký server a kdy si vyberete. Kdybyste nás chtěli vidět osobně budeme každý den hrabat sníh v Doju na serveru Aurora v 15:00 h.

 

1.11.2008

Pozor! I když jsme vložili do menu stránku piny už dřív, ve stránce budeme piny měnit takže tam bude pokaždé jiný pin.

                                                                            CPFN

                                                       
30.10.08

Jen tak pro info. a tím rozhodně nechci nikoho urazit. Lilinka21 má ohledně Penguina pro Vás pravdu. CITUJI: Fakticky! Jestli budete dělat pořád ty hovadiny na Penguinovi pro Vás, smažeme ho. A jentak - PŘESTAŇTE PROSÍM TAK DEBILNĚ POJMENOVÁVAT PUFFLY! A PŘEČTĚTE SI PRAVIDLA. No mě už je to jedno. Já se s tim namáhat nebudu. Ale vy všichni budete mít fakticky cáklýho penguina když budete dělat hovadiny.A upozorňuju všechny že sem fakt naštvaná. Tak jinak fakt SORRY SORRY jestli sem někoho slušnýho kdo chodí na Penguina pro Vás urazila.

                                                                                                     KRITAK5

 

28.10.08

Zítra začne na CP nejlepší párty (podle většiny penguinů a i nás) halloween. A tady malí obrázek z oficiálního webu CP

halloween.jpg

22.10.08

Do Clubu Penguin se blíží bouře! Jestli to chcete vidět, podívejte se v Cove do dalekohledu. Nebo se taky můžete dočasně podívat na obrázek i u nás na estránkách.

 

21.10.2008

Jestli se chcete na něco v našich stránkách zeptat, máme tu novinku: založili jsme si speciální email jenom na CP.      cpfn@centrum.cz

Sem můžete napsat cokoiv.

 

15.10.2008

Jestli se chcete podívat, už dávno jsme sem dali přispěvek: Gold Viking Helmet. Ale zase si jí můžou koupit jen membeři. Ale je fakt hezká

 

2.10.08

Článek Jak chytit Mulleta jsme přesunuli do rubriky Tipy,rady.

 

28.9.2008

Gratulujeme stránkám www.penguin.ic.cz za úžasný avatary které mají na stránkách. Pár avatarů najdete v rubrice Naše Parta.

Obrázek “http://www.club-penguin.cz/soubory/u1/animace_diskopuffle.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

12.9.2008

V poslední době se snažíme zrenovovat stránky. Různé animace, míň rozepsané rubriky, obrázky a mise! A to jen díky velké návštěvnosti. Velice děkujeme a doufáme že se vám naše stránky budou i po menší renovaci stále líbit.

Obrázek “http://www.club-penguin.cz/soubory/u1/animace_smajlici.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

5.9.2008

Moc děkujeme za komentáře které nám sem píšete. ( i za ty kritické )

Jenom ještě jednou upozorňujeme, že když hledáte Rockhoppera nemusí vám vyjít to ověření jestli je přihlášený. Objevil se tady i jeden ne moc hezký komentář od určité osoby. Také ten komentář byl k článku JAK NAJÍT ROCKHOPPERA. Tento komentář jsme byli nuceni vymazat.Pokud budete chtít napsat jakýkoliv ne moc hezký komentář, napište ho do KNIHY NÁVŠTĚV.

                                                                                          - CPFN

 

23.8.2008

Jestli se chcete něco dozvědět o Sports Party ( Olympiádě) která je teď  v Clubu Penguin, příspěvek najdete v odkazu PÁRTY.

 

14.8.2008

Podívejte se na nové intervium s Kritakem5 : Co si myslím o Lilince21

rubrika: Naše parta

Opravdu to stojí za to, si intervium přečíst.

 

9.8. 2008

Oznamujeme vám předem, že noviny CP, které vyšly tento čtvrtek 7.8. 2008 nestihneme momentálně přepsat a tím pádem se o hodně zpozdíme.

Děkujeme za pochopení                                                    -CPFN

 

 

9.8. 2008

Ahoj fandové CP!!!

Pokud se vám nezobrazují obrázky nebo texty atd., napište nám prosím do knihy návštěv nějaký komentář. Pokusíme se to v co nejbližší době napravit.

Hezký den                                                                            - CPFN

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Expensive Blood Stress and Nerve Disease

(AMESSNUGSFUS, 24. 9. 2018 11:34)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/generique-cialis-dangereux/

no nwm

(Simonka , 28. 2. 2011 9:42)

nwm prečo

PUFFLES

(Laurika, 28. 2. 2011 9:41)

Prečo nemožme mať aspoň PUFFL9KOV? Všetko maju len memberi :(